در اولین نگاه ممکن است ابروهتایتان به نظرتان تیره و شارپ دیده شود. ولی مدتی طول می کشد تا این مشکل برطرف شود و ابروی شما به این حالت تیره و پررنگ نخواهد ماند. قرمزی و تورم در این قسمت این حالت را ایجاد کرده است که برطرف می شود.

روند ترمیم ابرو تا 6 هفته ممکن است که به طول انجامد. در همین زمان است که رنگ واقعی ابرو هم مشخص می شود.

تا 6 هفته منتظر نتیجه واقعی از جلسه اول کار باشید. در جلسه ترمیمی که توسط کاربر مشخص می شود، ابروی شما فرم کاملی می گیرد و اصلاحات در آن انجام می شود.


روند دوره نقاهت بعد از میکروبلیدینگ

ابروهای میکروبلیدینگ شده ملزم به رعایت یک سری نکات مراقبتی بعد از انجام فیبروز ابرو برای کاهش تورم و نتیجه بهتر انجام کار هستند.


ایجاد برش ها با تیغ های ظریف، خراش هایی ظریف و ضعیفی را در ابرو به وجود می آورد که نیاز به مراقبت دارند.


در واقع برای ماندگاری بهتر کار انجام شده لازم است که مراقبت های دوره نقاهت بعد از میکروبلیدینگ را جدی بگیریم زیرا ماندگاری ابرو بعد از میکرو ابرو از مسائل مهم و دغدغه فکری خانم ها است.


با اهمیت دادن به این نکات ذهن متقاضیان از بابت ماندگاری آزاد می شود.


نکات دوره نقاهت بعد از میکروبلیدینگ

در دوره نقاهت بعد از میکروبلیدینگ هیچ وقت محل میکرو شده را نخارانید. اجازه دهید پوسته ها به طور طبیعی بریزند تا ماندگاری ابرویتان بیشتر باشد و رنگ ها ازبین نروند. اگر خارش ابرویتان زیاد است از متخصص و کاربر بخواهید پمادی را به شما تجویز کنند.

در دوره نقاهت بعد از میکرو بلیدینگ به هیچ وجه از لوازم آرایشی استفاده نکنید. ممکن است با نفوذ مواد به زیر پوست در محل ایجاد هاشور، حساسیت به وجود آید.

تا یک ماه از قرار گرفتن مستقیم نور خورشید جلوگیری شود و می توانید از کلاه استفاده کنید.

تا 10 روز از خوابیدن روی صورت اجتناب شود. ممکن است با برخورد محل زخم به بالش ایجاد خونریزی و زخم جدید شود.

تا 10 روز فعالیت هایی که باعث تعریق می شود را انجام ندهید. نفوذ عرق به زخم ها ممکن است که دردناک باشد.

به مدت 10 روز از رفتن به سونا و استخر جلوگیری شود. محیط گرم و مرطوب مناسب نیست و همچنین از گرفتن حمام های طولانی اجتناب کنید.

از کشیدن سیگار تا 10 روز ممانعت به عمل آید زیرا ممکن است سیستم ایمنی شما را ضعیف کند.

از مصرف غذاهای تند اجتناب کنید. تندی باعث بیشتر شدن جریان خون در سطح پوست می شود.

رعایت مراقبت های دوره نقاهت بعد از میکروبلیدینگ تا آنجایی اهمیت دارد که اگر این نکات را جدی نگیریم منجر به ایجاد عفونت شود. برای مبتلا نشدن به عفونت و التهاب های غیرطبیعی در انجام فیبروز ابرو رعایت موارد دیگری هم مهم است.


مزایای رعایت موارد دوره نقاهت میکروبلیدینگ ابرو

مراقبت های میکروبلیدینگ تقریبا شبیه مراقبت های بعد از تاتو است ولی حساس تر است.

دورهای 7 تا 14 روزه طول می کشد تا التهاب کم شود ( نسبت به تاتوهای قدیهی التهاب ندارد ولی ۳تا ۷ روز نیاز به مراقبت دارند اما میتوانند حتی درجا بعد از میکروبلیدینگ به مهمانی بروند و از نظر ظاهری دارای زخم نیست) ولی دقت و اهمیت شما در مراقبت های بعد از میکرو ابرو دارای مزیت است. از این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:


نتیجه ای بهتر

ماندگاری بیشتر

جلوگیری از ایجاد عفونت و التهاب در ابرو